... zůstaňte doma, svět je tu hned!

Webové stránky

Webové stránky

Tvorba www stránek, internetový obchod (e-shop), webdesign, redakční systém, programování webových aplikací, SEO, flash animace – disciplíny, ve kterých mají naši specialisté bohaté zkušenosti. Zhotovíme vám webovou prezentaci, která odpovídá současným standardům. Garantujeme přístupnost a použitelnost stránek, to znamená jejich správnou funkci ve všech současných typech prohlížečů. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou a aktualizací. Pokud už nějaký web máte, zařídíme jeho modernizaci a rozšíření. Poskytujeme samozřejmě také webhosting.

Zlinweb

Webové stránky

Zhotovíme vám webovou prezentaci, která odpovídá současným standardům. Garantujeme přístupnost a použitelnost stránek, to znamená jejich správnou funkci ve všech současných typech prohlížečů. Pomůžeme vám s pravidelnou údržbou a aktualizací. Pokud už nějaký web máte, zařídíme jeho modernizaci a rozšíření. Poskytujeme samozřejmě také webhosting.

Kontaktní formulář

Weby našich klientů doplňujeme podle požadavků zákazníka internetovým obchodem šitým na míru. Dokážeme realizovat všechny standardní druhy platebního styku, včetně užití kreditních karet.


   ENGLISH
Sophics, spol. s r.o., tel.: +420 734 740 482, e-mail: sophics@sophics.cz